لوگو سرویس از ما

تعمیر ساید بای ساید در تهران

تعمیر ساید بای ساید در سراسر تهران توسط نماینده رسمی تعمیر لوازم خانگی سرویس از ما و بهترین تکنسین ها انجام می شود. یخچال های ساید بای ساید یکی از جذاب ترین یخچال ها به حساب می آیند که تعمیرات آن با یخچال فریزر متفاوت است. البته در مورد یخچال فریزرهای نیم ساید موضوع کمی متفاوت است و تقریباً خرابی ها یکسان هستند.

عیب یابی و تعمیر این مدل یخچال ها نیاز به تجربه، خبره و تخصص دارد. تکنسین های سرویس از ما با گذراندن دوره های تخصصی تعمیرات لوازم خانگی، تعمیر یخچال از هر برندی را انجام می دهند. مهم نیست برند یخچال شما اسنوا باشد یا دوو، ال جی باشد یا سامسونگ. سرویس از ما تعمیر یخچال ساید را برای تمامی برندها پوشش می دهد.

تعمیر ساید در تهران
تعمیر یخچال ساید در تهران

علل تعمیر ساید بای ساید در تهران

علل تعمیر ساید را در این بخش از مقاله بطور مختصر بررسی خواهیم کرد.

نوع خرابی ساید بای سایدعلت تعمیر
خاموش شدن نمایشگر یا پنل یخچالشل شدن برد پشت پنل و از سوختن نمایشگر
خاموش شدن یخچالاز کار افتادن دستگاه یا شل شدن کابل برق
گرم شدن قسمت داخل یخچالخرابی سنسور
آب شدن مواد غذایی در فریزرخرابی سنسور دیفراست یا تغییر تنظیمات دما
صدای ناهنجار و عجیب یخچالخرابی فن یا یخ زدن یخساز
صدای تق تق یخچالعملکرد سیستم دیفراست
برفک زدن یخچالتغییرات دما یا خرابی گسکت دور درب دستگاه
باز ماندن درب یخچالخرابی لاستیک دور درب یخچال
اتومات نکردن یخچالنشت گاز یخچال
برق داشتن بدنه یخچالپوسیدگی عایق داخلی یخچال
خارج نشدن یخ از یخسازوجود انسداد در خطوط آب
آب دادن آبسردکنخرابی شیربرقی یخچال
نشت آبشل شدن شلنگ پشت یخچال

این مشکلات تنها گوشه ای از خرابی ها و تعمیر ساید بای ساید هستند که به آنها پرداخته شد. در صورتی که با هر یک از خرابی های بالا روبرو شدید با سرویس از ما تماس حاصل فرمایید. با مطالعه مقاله تعمیر یخچال در تهران را به چه کسی بسپاریم؟ اطلاعات بیشتری در مورد تعمیرات یخچال بدست آورید.

  • ۰۲۱۷۷۸۶۸۷۹۶
  • ۰۲۱۷۷۸۷۰۴۶۴
  • ۰۲۱۷۷۱۴۹۴۶۹
  • ۰۹۱۲۴۴۵۰۵۱۶

عیب یابی و تعمیر ساید بای ساید

تعمیر ساید مستلزم این است که یک عیب یابی اصولی روی آن انجام شود. این کار را باید یک متخصص کاربلد و خبره انجام دهد. در ادامه این مطلب قصد داریم به کمک تکنسین های سرویس از ما، تک تک مشکلات یخچال ساید بای ساید و نحوه تعمیر آن را بررسی کنیم.

برق داشتن بدنه ساید بای ساید

یکی از علل تعمیر ساید وجود برق در بدنه یخچال است که بسیار نگران کننده است. به ویژه برای افرادی که کودکان بازیگوشی در منزل دارند و مرتب اطراف یخچال بازی می کنند. این مشکل ناشی از وجود اتصال سیم کشی و یا نشت آب در قسمت سیم کشی است. گاهی این مشکل بر اثر فرسودگی عایق داخلی یخچال اتفاق می افتد.

برای تعمیر یخچال ساید در تهران می توانید با سرویس از ما تماس بگیرید و ساعاتی بعد خدمات مورد نیاز دستگاه را دریافت کنید. تکنسین های سرویس از ما پس از دریافت تماس شما، در کوتاه ترین زمان ممکن در محل حاضر شده و یخچال شما را تعمیر می کنند.

تعمیر ساید - برق بدنه یخچال
علت برق بدنه یخچال چیست؟

صدای تق تق ساید بای ساید

بخشی از تعمیر ساید بای ساید مربوط به صداهای عجیبی است که از آن به گوش می رسد. یخچال ساید شما تا دیروز هیچ مشکلی نداشته اما از شب گذشته صداهای عجیب و غریبی از آن به گوش می رسد. اگر یخچال را به تازگی خریداری کرده اید، نگران این موضوع نباشید.

علت صدای یخچال ساید بای ساید، مانند سای تق تق یا مانند آن، گیر کردن یک شی به فن یا یخ زدن یخساز است. وقتی اطراف یخساز، یخ می زند طبیعی است که برای شکاندن یخ ها صداهای عجیبی بدهد.

اگر این صداها بیش از ۴۸ ساعت ادامه داشتند، زمان آن رسیده که با یک مرکز تعمیر یخچال تماس بگیرید. سرویس از ما نماینده رسمی تعمیر یخچال ساید در تمامی مناطق تهران است. این نمایندگی یخچال ال جی، اسنوا، سامسونگ، دوو، بکو، امرسان، الکترواستیل، جنرال الکتریک و سایر برندها را تعمیر می کند.  

تعمیر ساید در سعادت آباد
صدای تق تق یخچال ناشی از چیست؟

یکسره کار کردن کمپرسور یا اتومات نکردن ساید بای ساید

تعمیر ساید به دلیل یکسره کار کردن یخچال، بالاترین میزان تعمیرات را در تهران دارد. وقتی یخچال اتومات نمی کند یعنی مشکلی برای کمپرسور بوجود آمده است. ممکن است گاز کمپرسور تخلیه شده باشد و یا گاز از آن نشت کرده باشد. برای برطرف شدن این مشکل باید یک وکیوم روی کمپرسور انجام شود و سپس شارژ گاز انجام شود.

برای این تعمیر ساید بای ساید ممکن است نیاز باشد درایر هم تعویض شود. بسیاری از تعمیرکاران کم تجربه به این موارد توجه نمی کنند و مستقیماً کمپرسور را شارژ می کنند. این موضوع نیز باعث می شود که یخچال خیلی زود شارژ خالی کند و یا با مشکلات دیگری مواجه شود.

خارج نشدن یخ از یخساز

وقتی یخساز از قسمت های داخلی دچار انسداد می شود، باعث می شود یخساز یخ ببندد. در نتیجه هر بار که شما پدال یخساز را میزنید، موتور یخساز به خود فشار می آورد که یخ ها را بشکند. در حالی که هیچ یخی خارج نمی شود. به مرور موتور یخساز از کار می افتد، بدون اینکه شما دلیل آن را بدانید. اگر خیلی زود متوجه این موضوع شوید، شانس آن را دارید که یخساز یخچال ساید خود را تعمیر کنید.

تعمیر ساید در تهران به دلیل خرابی یخساز یکی از تعمیراتی است که به ندرت اتفاق می افتد. به ویژه اگر شما نکات مراقبتی را رعایت کرده باشید. تکنسین های سرویس از ما یخساز را از یخچال خارج کرده و تعمیرات لازم را روی آن انجام می دهند. در صورتی که قابلیت تعمیر برای آن وجود نداشته باشد، موتور یخساز تعویض می شود.

تعمیر ساید - خرابی یخساز
چرا از یخساز یخ خارج نمی شود؟

آب دادن آب سرد کن ساید بای ساید

در بسیاری از یخچال های ساید و یخچال فریزرهای کمبی این مشکل به دلیل جا نیفتادن آبسردکن اتفاق می افتد. البته در مدلهایی که مخزن آبسردکن آنها خارجی است و افراد آن را برای پر کردن از یخچال خارج می کنند.

در مورد مدلهای جدید یخچال ساید، این موضوع متفاوت است. چرا که آبسردکن در فضای داخلی یخچال قرار دارد و شما قادر به خارج کردن آن نیستید. آب از طریق فیلتر وارد آبسردکن می شود.

تعمیر ساید به این دلیل می تواند ناشی از خرابی شیربرقی باشد. دلیل دیگر این موضوع نیز فشار زیاد آب است که باعث می شود آبسردکن پر شود و آب چکه کند. برای عیب یابی و تعمیر یخچال ساید بای ساید در تهران با سرویس از ما تماس بگیرید. تکنسین های سرویس از ما تعمیرات ساید بای ساید را در تمامی مناطق تهران از شمال تا جنوب و شرق تا غرب تهران ارائه می دهند.

گرم شدن داخل یخچال

تعمیر ساید بای ساید در تهران در تابستان مربوط به گرم شدن فضای داخلی یخچال است. در فصل تابستان این مشکل بیشتر ناشی از نشت گاز و خرابی کمپرسور است. البته همیشه هم مشکل از کمپرسور نیست و این تنها یکی از دلایل خرابی یخچال ساید بای ساید است.

دلیل دیگر آن مربوط به سنسورهای دیفراست است که قادر به تشخیص صحیح دما نیستند. بنابراین سیگنال درستی برای برد ارسال نمی کنند و دمای یخچال همچنان گرم و گرم تر می شود.

تعمیر ساید بای ساید در تهران
افزایش دمای داخل یخچال

دو دلیل تعمیر ساید بای ساید برای این مشکل، بسیار پیش و پا افتاده هستند. اول اینکه درب یخچال بر اثر خرابی گسکت دور درب یخچال به خوبی بسته نمی شود و دمای خنک یخچال هدر می رود. دومین دلیل مربوط به تغییرات دما است. کودک شما با یک بازیگوشی بچه گانه دمای یخچال را کم و زیاد می کند.

به این ترتیب شما بی خبر از همه جا با گرم شدن هوای یخچال مواجه می شوید. پیش از هر اقدامی دمای یخچال را بررسی کنید، اگر تغییر کرده آن را تنظیم کنید. در صورتی که مشکل برطرف نشد، با تکنسین های سرویس از ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت یخچال ساید شما تعمیر شود.  

برای تنظیم دمای یخچال سامسونگ به مقاله آموزش کار با پنل یخچال ساید سامسونگ مراجعه کنید.

برفک زدن فریزر

دلیل دیگر تعمیر یخچال ساید بای ساید در تهران که در این فصل از سال انجام می شود، برفک زدن فریزر است. همانطور که میدانید یخچال های ساید بای ساید با فناوری نوفراست یا بدون برفک شناخته شدند. سیستم نوفراست باعث می شود فریزر برفک نزند. اگر فریزر یخچال شما برفک می زند یعنی اختلالی در عملکرد دیفراست یخچال وجود دارد که باید بررسی شود.

یکی از مهمترین دلایل برفک زدن یخچال، باز ماندن بیش از حد درب یخچال است. برای رفع مشکل بهتر است هر چه زودتر با یک تکنسین تماس بگیرید تا مشکل مورد بررسی قرار گیرد. تکنسین های سرویس از ما پس از عیب یابی یخچال ساید، علت خرابی و نحوه تعمیر را به شما اطلاع می دهند. در صورت رضایت شما از تعمیرات و هزینه ها، تعمیر یخچال ساید بای ساید را انجام خواهند داد.

هزینه تعمیر یخچال ساید در تهران

تعمیر ساید بای ساید در تهران متناسب با خدماتی که دریافت می کنید، هزینه های متفاوتی را در بر می گیرد. هزینه تعمیر یخچال ساید در تهران و سال ۱۴۰۲ به طور تقریبی شامل نرخ های زیر می باشد:

نوع خدماتهزینه
شارژ گاز یخچال۱۵۰۰.۰۰۰ الی ۲۵۰۰.۰۰۰ تومان
رفع نشتی و وکیوم۱۵۰.۰۰۰ الی ۳۵۰.۰۰۰ تومان
تعویض کمپرسور۱۵۰۰.۰۰۰ الی ۳۵۰۰.۰۰۰ تومان
تعویض برداین هزینه متناسب با برند دستگاه متفاوت است.
افزودن کندانسور ضمیمه۱۵۰.۰۰۰ الی ۵۰۰.۰۰۰ تومان
رگلاژ درب یخچال۱۵۰.۰۰۰ الی ۳۰۰.۰۰۰ تومان
تعویض لاستیک دور درب یخچال۳۵۰.۰۰۰ الی ۸۰۰.۰۰۰ تومان
تعمیر آبسردکن۱۵۰.۰۰۰ الی ۴۰۰.۰۰۰ تومان
تعویض تایمر۲۵۰.۰۰۰ الی ۴۰۰.۰۰۰ تومان
تعویض ترموستات۱۵۰.۰۰۰ الی ۴۰۰.۰۰۰ تومان
تعمیر یخساز۲۵۰.۰۰۰ الی ۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان
عیب یابی دستگاه۲۰۰.۰۰۰ تومان
ایاب و ذهاببا توجه به منطقه و مسیر

تعمیر ساید بای ساید در سرویس از ما

همانطور که گفتیم سرویس از ما نماینده رسمی تعمیر ساید بای ساید در تهران است. تمامی مناطق استان تهران از شمال تا جنوب و شرق تا غرب را پوشش می دهد. شما هر یک از لوازم خانگی خود را با هر برندی می توانید نزد سرویس از ما تعمیر کنید. علاوه بر اینکه تکنسین های سرویس از ما خبره ترین و باتجربه ترین تکنسین های تعمیرات لوازم خانگی در تهران هستند. آخرین تعمیراتی که در مرکز تعمیر لوازم خانگی سرویس از ما در سال ۱۴۰۲ انجام شده به شرح زیر می باشند:

  • تعمیر ساید بای ساید دوو
  • تعمیر یخچال ساید سامسونگ
  • تعمیر یخچال ساید بای ساید اسنوا

مهم نیست یخچال شما از چه برندی می باشد، اگر به درستی از آن مراقبت نکنید از کار می افتد. نمایندگی یخچال ساید بای ساید باید به شما خدمات تعمیر یخچال در منزل را ارائه دهد. تعمیر ساید سامسونگ و تعمیر ساید بای ساید دوو بالاترین میزان تعمیرات را در ابتدای سال جاری داشتند. بیشترین دلایل آن نیز مربوط به باز ماندن درب یخچال و گرم شدن فضای داخلی آن است.

تعمیر ساید در تمام مناطق تهران
خدمات سرویس از ما در تمام نقاط تهران

مطالب سایت تعمیر یخچال سرویس از ما را دنبال کنید تا جدیدترین تعمیرات، هزینه ها و آموزش ها را از ما دریافت کنید. ما تمامی مناطق استان تهران از جمله پونک، ونک، غرب تهران، شرق تهران، حکیمیه، بوعلی، سعادت آباد، ستارخان، تجریش، نواب و سایر مناطق را پوشش می دهیم.

سوالات متداول در مورد تعمیر ساید بای ساید در تهران

لوگو سرویس از ما

سرویس از ما

سرویس از ما یکی از پیشکسوت های تعمیر لوازم خانگی می باشند. یکی از مجموعه های فعال در زمینه ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم خانگی با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در استان تهران می باشد. مهمترین اصل در این شرکت مشتری مداری و رضایت مندی مشتری ها می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا