لوگو سرویس از ما

تعمیر لباسشویی در تهران

نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی در تهران را چگونه پیدا کنم؟ این سوالی است که همه شما بعد از چند بار دریافت خدمات از تعمیرگاه هایی که نماینده رسمی نیستند از خود و دیگران می پرسید. چرا باید رای دریافت این خدمات به نمایندگی مراجعه کرد و یک نمایندگی چه خدماتی ارائه می دهد. در این مطلب می خواهیم با بهره گیری از دانش و تجربیات تکنسین های سرویس از ما شما را بیشتر در این مورد راهنمایی کنیم. سرویس از ما نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی بوش در غرب تهران است. البته ناگفته نماند که سرویس از ما خدمات خود را برای تمامی برندها از جمله سامسونگ، مابه، ال جی، بکو، آیگه و سایر برندها را تعمیر می کند. 

تعمیر ماشین لباس شویی

برندهای تحت پوشش ما

مشکلات رایجی که منجر به تعمیر ماشین لباسشویی در تهران می شوند

هر یک از مشکلاتی که موجب خرابی و تعمیر لباسشویی در تهران می شوند، متفاوت هستند. جالب است بدانید که یک مشکل با یک هشدار می تواند دلایل متعددی داشته باشد. مانند صدای یخچال که دلایل متعددی دارد و تنها یک تکنسین خبره و باتجربه می تواند علت آنها را به خوبی شناسایی کند. این مشکلات می توانند مربوط به رعایت برخی نکات در استفاده از دستگاه باشند. در عین حال ممکن است مربوط به نوسانات برق و یا رسوبات آب باشند. در ادامه مشکلات رایج ماشین های لباسشویی را مورد بررسی قرار می دهیم که تا به امروز بسیار از سوی مشتریان گزارش شده اند.

تعمیر ماشین لباسشویی به دلیل وارد نشدن به برنامه

یکی از دلایل گزارش خرابی و تعمیر لباسشویی در تهران، عدم ورود به برنامه شستشو است. در بسیاری از موارد هنگام قرار دادن لباس ها درون لباسشویی متوجه می شوید که برنامه های دستگاه قابل تغییر و یا تنظیم نیستند. چنین مواقعی هیچ کدام از دکمه های ماشین لباسشویی کار نمی کنند و این واقعاً نگران کننده است. پیش از هر کاری بهتر است ابتدا از بسته شدن کامل درب لباسشویی اطمینان حاصل کنید. از سوی دیگر این احتمال وجود دارد که قفل کودک دستگاه روشن باشد و شما متوجه این موضوع نشده باشید. قطعاً با وجود یک روز پرکار، پایین آمدن دقت امری طبیعی است.

روشن بودن قفل کودک به این معناست که هیچ یک از دکمه ها کار نخواهند کرد. یعنی شما نمی توانید آنها را فعال و یا غیرفعال کنید. بهترین راهکار برای رفع این مشکل غیرفعال کردن قفل کودک است. اگر تمامی موارد مذکور را بررسی کرده و باز هم با چنین مشکلی مواجه شدید، احتمالاً عملکرد برد مختل شده و باید یک فرد متخصص را برای تعمیر ماشین لباسشویی خبر کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی در تهران - عدم ورود به برنامه ها

باقی ماندن کف و پودر بر روی لباس ها

شاید باور نکنید اما یکی از مشکلاتی که در اکثر موارد منجر به تعمیر لباسشویی در تهران می شود، باقی ماندن کف پودر بر روی لباس ها است. ممکن است بعد از شستن لباس ها و هنگام خارج کردن آنها از ماشین لباسشویی متوجه باقی ماندن کف و پودر بر روی لباس ها شوید. این مشکل می تواند به استفاده نادرست از پودر لباسشویی و یا ریختن آن در جای نامناسب مربوط باشد. دقت کنید که هیچ گاه از پودر صابون یا پودر دستی برای شستن لباس ها در لباسشویی استفاده نکنید. اگر بیش از حد پودر در ماشین لباسشویی ریختید، حتماً حالت Pre Wash یا یک مرحله شستشوی اضافه تر را برای شستشو فعال کنید. این مرحله، همان پیش شستشو می باشد که باعث می شود لباس ها یک مرحله اضافه تر آبکشی شوند.

البته این چالش صابون در لباسشویی بیش از هر چیز به میزان سختی آب بستگی دارد. سختی آب باعث می شود، پودر به اندازه کافی حل نشود و روی لباس های شما باقی بماند. البته اگر  المنت لباسشویی شما از کار افتاده باشد، باز هم شاهد آثار پودر روی لباس های خود خواهید بود. گاهی کانال های داخلی لباسشویی مسدود می شوند و این یک مشکل فنی است که باید آن را تکنسین بررسی کند. برای دریافت خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در خانه با سرویس از ما تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی به دلیل روشن نشدن

یکی از مشکلات رایج که موجب تعمیر ماشین لباسشویی در تهران می شود، روشن نشدن دستگاه است. در چنین شرایطی می بایست نسبت به بررسی سیستم برق دستگاه خود اقدام نمایید. گاهی ممکن است روشن نشدن دستگاه ناشی از خرابی پریز برق باشد و هیچ ارتباطی به دستگاه نداشته باشد. 

از کار افتادن برد نیز موجب چنین مشکلی می شود. اگر تمامی چراغ های برد روشن می شوند اما لباسشویی پس از انتخاب چرخه شستشو، کار نمی کند یعنی عملکرد برد مختل شده است. چرا که برد فرمان دهنده و مرکز اصلی در دستگاه می باشد. اگر از کار بیفتد، عملاً هیچ فرمانی برای هیچکدام از قسمت ها ارسال نخواهد شد.

تعمیر ماشین لباسشویی در تهران - روشن نشدن لباسشویی

آبگیری نکردن لباس ها

۸۰ درصد خرابی و تعمیر ماشین لباسشویی در تهران مربوط به عدم آبگیری لباس ها است. آبگیری نکردن لباس ها در لباسشویی مسئله بسیار مهمی است و نمی توان به سادگی از آن گذشت. چون شما منتظر لباس های آبکشی شده و خشک هستید، در حالی که با لباس هایی با کف زیاد روبرو می شوید. این مشکل ناشی از خرابی شیربرقی است. البته مربوط به برد هم می باشد و شناسایی دلیل اصلی این مشکل تخصص یک تکنسین را نیاز دارد. در صورتی که با این مشکل مواجه شدید، به منظور تعمیر ماشین لباسشویی خود می توانید با تکنسین های سرویس از ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت به منزل شما مراجعه کنند و مشکل را برطرف کنند. برای دریافت خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در خانه با سرویس از ما تماس بگیرید.

قفل شدن درب دستگاه

یکی از شایع ترین مشکلات و تعمیر ماشین لباسشویی در تهران مربوط به باز نشدن درب دستگاه است. گاهی اوقات بعد از این که مراحل شستشو به پایان میرسد، به جای باز شدن درب دستگاه با قفل شدن آن مواجه می شوید. در صورت بروز چنین مشکلی می توانید مواردی هم چون فعال بودن قفل کودک یا خرابی سوئیچ قفل درب را بررسی کنید. بیش از هر چیز این مشکل مربوط به خرابی میکروسوئیچ است که به سادگی توسط یک تکنسین کاربلد و خبره برطرف می شود.

تعمیر ماشین لباسشویی در تهران - قفل شدن درب دستگاه

تخلیه نشدن آب از ماشین لباسشویی

یک ماشین لباسشویی سالم و بدون مشکل پس از شستشو، به راحتی آب را تخلیه می کند. در صورتی که دستگاه شما آب را در هر مرحله تخلیه نکند یا بطور کامل تخلیه نکند یعنی مشکلی رخ داده است. احتمالا ایراد آن مربوط به خرابی پمپ، گرفتگی سیستم تخلیه و یا انسداد شلنگ تخلیه باشد. مشکل مسدود بودن شلنگ تخلیه را شما نیز می توانید بررسی کنید و مشکل چاه فاضلاب را برطرف کنید. شما می توانید برای رفع مشکل پمپ و یا مسدود بودن شلنگ تخلیه می توانید با سرویس از ما نمایندگی تعمیر لباسشویی در تهران تماس بگیرید. با سرویس از ما تماس بگیرید و خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در خانه را دریافت کنید.

لرزش بیش از حد و جابجایی آن در حین کار

اگر ماشین لباسشویی شما هنگام شستشو جابجا شده و سر و صدای زیادی تولید می کند، جای هیچ گونه نگرانی نیست. این مورد یکی از مشکلاتی است که اکثر افرادب ا آن روبرو می شود. مهم نیست لباسشویی شما ال جی، سامسونگ، بکو، بوش، و یا هر برند دیگری باشد. این مشکل به آسانی برطرف می شود. یکی از علل اصلی جابجایی لباسشویی حین کار به ناهمواری و تراز نبودن دستگاه مربوط می شود. اگر ماشین لباسشویی در زمان شستشو لرزش زیادی دارد، از تزار بودن آن اطمینان حاصل کنید. یک آچار مخصوص همراه لباسشویی که خریداری کردید وجود دارد. آن را طبق دفترچه راهنما استفاده کنید تا لباسشویی تراز شود.

مسئله فنی این مورد از تعمیر لباسشویی در تهران مربوط به خرابی کمک فنرها، تسمه دیگ و بار نامتعادل می باشد. دو دلیل اصلی برای این مشکل تراز نبودن و ریختن حجم عظیمی از لباس ها در لباسشویی است. بدتر از آن شستشوی پتو در لباسشویی است که بسیاری از خانم ها به سنگینی پتو هنگام شستشو و فشاری که به دستگاه وارد می شود، توجهی نمی کنند. این کار عملاً به خودی خود موجب از کار افتادن کمک ها و لباسشویی خواهد شد.

تعمیر لباسشویی در تهران - لرزش ماشین لباسشویی

شستشوی کثیف لباس ها

بخشی از تعمیرات لباسشویی در تهران مربوط به شستشوی کثیف لباس ها می باشد که آمار این مشکل بالا است. چنین مشکلی در لباسشویی ناشی از بالا آمدن پساب ها در لوله های فاضلابی است. البته یکی از مواردی که موجب بروز چنین مشکلی می شود، تنظیم نادرست شلنگ تخلیه لباسشویی است. به این ترتیب به جای اینکه آب چرک از لباسشویی به طور کامل خارج شود، مجدداً به داخل دستگاه بر میگردد. دلیل دیگر آن نیز متصل کردن شلنگ تخلیه به سیفون سینک ظرفشویی است. این کار باعث می شود آب ناشی از شستشوی ظروف به داخل شلنگ تخلیه لباسشویی وارد شود. بخصوص اگر به درستی شلنگ روی دیوار نصب نشده باشد.

چطور ثبت سفارش کنیم؟

۱.انتخاب سرویس مورد نظرتان

برای ثبت درخواست به صورت آنلاین می توانید روی کلید درخواست خدمات کلیک کنید. دقت کنید پر کردن تمامی فیلدهای این فرم و مطرح کردن مشکل اصلی دستگاه می تواند به تسریع در ارائه خدمات کمک کند.

۲.ثبت سفارش

پس از پر کردن فرم درخواست خدمات و انتخاب سرویس، دکمه ثبت سفارش را بزنید تا درخواست شما ثبت شود. کارشناسان ما بهترین متخصص را برای انجام تعمیر لباس شویی روانه منزل شما خواهند کرد.

پیشگیری از خرابی و تعمیر ماشین لباسشویی در تهران

مطابق دستورالعمل دفترچه راهنما از دستگاه استفاده کنید

همانطور که در مطلب اشاره کردیم، یکی از دلایل خرابی و تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران استفاده نادرست است. شما می بایست دستگاه را مطابق با دفترچه راهنما و گفته های مامور نصب استفاده کنید. او حتما به شما توصیه خواهد کرد که از دستگاه برای شستشوی پتو استفاده نکنید. همچنین اندازه و حجم ریختن لباس ها را به شما آموزش خواهد داد. در واقع می بایست یک سوم لباسشویی را خالی نگه دارید و دو سوم باقی مانده را پر کنید. به هیچ عنوان لباس ها را فشرده یا مچاله نکنید. بخاطر داشته باشید باید حجم لباس ها را در حالت خیس در نظر بگیرید.

از رسوب گیر استفاده کنید

آب سطح بالایی از رسوبات را در خود دارد که می تواند به اجزای مختلف دستگاه از جمله المنت و سه نظام آسیب بزند. به همین دلیل می بایست برای مقابله با این رسوبات از یک فیلتر سختی گیر استفاده کنید. همچنین استفاده از توپک های رسوب گیر در داخل لباسشویی را به شما توصیه می کنیم. یک فیلتر سختی گیر میزان سختی آب را کاهش می دهد و به شستشوی هر چه بهتر لباس ها کمک می کند.  علاوه بر اینکه رسوبات را نیز کاهش می دهد.

استفاده از پودر رسوب گیر در یک مرحله مجزا و بدون لباس هر ماه یکبار بسیار توصیه می شود. این کار باعث می شود لباسشویی از هرگونه رسوبات شسته و تمیز شود. لباسشویی شما هم نیاز به یک شستشو و پاکسازی دارد. برای باید اندازه نصف استکان در جاپودری، رسوب گیر بریزید و سپس چرخه شستشوی Cotton با دمای ۶۰ درجه را فعال کنید.

از یک محافظ برق خوب استفاده کنید

یکی از دلایل خرابی و تعمیر ماشین لباسشویی در تهران، خرابی برد و در بیشتر مواقع سوختن آن است. در صورتی که می خواهید از این مشکل پیشگیری کنید، سعی کنید یک محافظ برق برای دستگاه خود تهیه کنید. یک محافظ، ولتاژ بالای برق را می گیرد و دستگاه را در برابر نوسانات محافظت می کند. 

هر یک از مواردی که بیان کردیم می توانند به نوبه خود جلوی بسیاری از اتفاقات را بگیرند تا دستگاه شما خراب نشود. به این ترتیب با استفاده صحیح از دستگاه و مراقبت از آن، می توانید سالها از آن استفاده کنید و طعم خرابی دستگاه را نچشید. خراب شدن دستگاه به منزله از کار افتادن بخشی از فعالیت های یک خانه که بیشمار هستند، می باشد. واقعا بسیاری از کارها در خانه تمامی ندارند. به ویژه شستن لباس ها که با وجود دستگاه، خانم خانه نفسی راحت از این نظر می کشد. 

تکنسین های سرویس از ما آماده ارائه خدمات به شما عزیزان در سراسر تهران می باشند. ما نماینده معتبر و رسمی در استان تهران هستیم که تمامی مناطق آن را پوشش می دهیم. از شمال تهران گرفته تا جنوب و از شرق تا غرب را خدمات متعددی ارائه داده ایم. برای دریافت خدمات تنها کافیست با شماره های زیر از ساعت ۸ صبح الی ۱۰ شب تماس بگیرید.

پاسخگویی به سوالات متداول شما

آخرین مقالات