لوگو سرویس از ما

تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران یکی از خدماتی است که پس از خرابی دستگاه قطعاٌ سما به دنبال آن خواهید بود. ماشین ظرفشویی همانند تمامی لوازم برقی خانه های شما به مراقبت و سرویس کردن نیاز دارد. زیرا با گذشت زمان و استفاده مداوم احتمال خرابی این دستگاه وجود دارد. به همین خاطر مصرف کننده می بایست به دنبال تعویض و یا تعمیر آن باشد.

توصیه می شود پیش از وقوع چنین اتفاقاتی به دنبال انجام سرویس های منظم و دوره ای باشید. در حقیقت سرویس های ادواری ماشین ظرفشویی به تشخیص به موقع کوچک ترین خرابی ها کمک می کنند و موجب افزایش عمر مفید ماشین ظرفشویی خواهند شد. هم چنین احتمالا دیگر نیازی به تعمیر ماشین ظرفشویی نخواهید داشت. در ادامه همراه ما باشید تا به تعمیر ماشین ظرفشویی و مشکلات رایج انواع ظرفشویی ها بپردازیم.

هزینه تعمیر ظرفشویی

برندهای تحت پوشش ما

از تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران چه می دانید؟

در حال حاضر ماشین ظرفشویی از وسایل پرکاربرد خانه های امروزی است که راحتی و آرامش را برای اعضای خانه فراهم می آورد. نقش ماشین ظرفشویی چنان حائز اهمیت است که اگر عملکرد آن با مشکل مواجه شود، روند زندگی دچار اختلال خواهد شد. در این شرایط می بایست کاری برای تعمیر ماشین ظرفشویی انجام دهیم. ماشین ظرفشویی با هزینه سنگینی خریداری می شود و یکی از لوازم حساس خانه به شمار می رود.

با این حساب تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران می بایست توسط تکنسین های متخصص و حرفه ای انجام شود. به خاطر داشته باشید ماشین ظرفشویی از جمله دستگاه های حساسی می باشد که تعمیر آن از عهده هر تعمیرکاری ساخته نیست. تنها مراکزی قادر به تعمیر ماشین ظرفشویی می باشند که از تجربه و تخصص فراوانی در این خصوص برخوردار باشند. از سوی دیگر تعمیرکار باید شما را مطمئن سازد که تعمیر به خوبی انجام شده و هیچ گونه مشکلی به وجود نمی آید.

در واقع تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران از جمله کارهایی است که نیازمند تخصص و مهارت بالایی می باشد. با این حال گاهی اوقات ممکن است مشکلاتی برای انواع مدل های ماشین ظرفشویی به وجود آید که این مشکلات به دلایل مختلفی اتفاق می افتند. درست است که ماشین ظرفشویی تکنولوژی بسیار پیچیده ای دارد، اما بهتر است بدانید که همیشه تعمیر ماشین ظرفشویی نیازمند تعمیرکار متخصص و حرفه ای نمی باشد. گاهی اوقات به راحتی می توان به علل خرابی دستگاه پی برده و نسبت به رفع آن اقدام کرد. در ادامه به متداول ترین مشکلات ماشین ظرفشویی و چگونگی تعمیر آن خواهیم پرداخت.

چطور ثبت سفارش کنیم؟

۱.انتخاب سرویس مورد نظرتان

پس از پر کردن فرم درخواست خدمات و انتخاب سرویس، ما تمامی متخصص های موجود را به شما معرفی خواهیم کرد تا شما بهترین انتخاب خود را داشته باشید .

۲.ثبت سفارش

پس از ثبت سفارش متخصصان ما در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرن و در خدمت شما هستند .

آشنایی با متداول ترین مشکلات ماشین ظرفشویی در تهران

 

همان طور که می دانید امروزه ماشین ظرفشویی از وسایل پرکاربرد اغلب خانه ها به شمار می رود و گاهی اوقات ممکن است مشکلاتی برای این دستگاه به وجود آید. با این حال نگران نباشید! تمامی خرابی های ماشین ظرفشویی قابل تعمیر می باشند. از متداول ترین مشکلات ماشین ظرفشویی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سفیدک زدن ظروف داخل دستگاه

یکی از متداول ترین مشکلات ماشین ظرفشویی به سفیدک زدن ظروف داخل دستگاه مربوط می شود. اگر روی ظروف داخل ماشین ظرفشویی سفیدکی مشاهده کردید، معمولا این مشکل به دلیل استفاده بیش از اندازه از شفاف کننده یا پودر ماشین می باشد. از سوی دیگر سرد بودن آب، بسته نشدن کامل درب محفظه، عدم انتخاب برنامه شستشوی مناسب، فشار کم آب، عدم تنظیم صحیح آب ماشین ظرفشویی و … از دیگر دلایل وجود سفیدک بر روی ظروف می باشند.

روشن نشدن ماشین ظرفشویی و تعمیر آن

اگر ماشین ظرفشویی شما روشن نمی شود گاهی می تواند مشکلی بسیار ساده و پیش افتاده باشد و گاهی خبر از مشکلی بزرگ در بعضی قطعات آن می دهد. بهتر است ابتدا از اتصال دو شاخه ماشین ظرفشویی به پریز برق اطمینان حاصل کنید. سپس فیوز خانه را چک کنید تا نپریده باشد. حالا نوبت بررسی درب دستگاه بوده که خوب بسته شده باشد. هم چنین این احتمال وجود دارد که ظرف ها به درستی داخل ماشین چیده نشده باشند و همین مسئله مانع بسته شدن درب ماشین ظرفشویی می شود. با این حال اگر تمامی موارد مذکور به درستی رعایت شده باشند و ماشین ظرفشویی شما هم چنان روشن نشود، مشکل آن می تواند مربوط به خراب شدن برد، بریدگی یا کهنگی واشر دور درب و خرابی موتور دستگاه باشد.

ایجاد سر و صدای زیاد و غیر طبیعی هنگام کار کردن

اگر به خوبی دقت کنید متوجه خواهید شد که تقریبا تمامی دستگاه ها در زمان کار کردن صدایی از خود تولید می کنند که امری کاملا عادی است. با این حال ممکن است به تازگی متوجه سر و صدای غیر عادی ظرفشویی شده باشید که می تواند به مشکلاتی در دستگاه مربوط باشد. در اغلب موارد این مشکل به دلیل تراز نبودن دستگاه و معیوب بودن پمپ می باشد. از سوی دیگر گاهی اوقات چیده شدن ناصحیح ظرف ها داخل دستگاه می تواند به تولید صدای غیر عادی منجر شود. هم چنین فرسودگی و شکستن مهر و موم بازوهای آبپاش در قسمت پایین یا بالای دستگاه نیز با تولید صدای ناهنجار همراه است.

از کار افتادن دکمه های ماشین ظرفشویی

در بسیاری موارد هنگام قرار دادن ظروف درون ظرفشویی متوجه می شوید که هیچ کدام از دکمه های ماشین ظرفشویی کار نمی کنند و ظروف هم چنان کثیف می باشند. به طور معمول دکمه های ماشین ظرفشویی به دو صورت دکمه ای و لمسی هستند که استفاده صحیح از هر دو نوع بسیار اهمیت دارد. بهتر است هنگام استفاده فشار زیادی به دکمه ها وارد نسازید. البته همیشه استفاده ناصحیح منجر به خرابی دکمه ها نمی شود و ممکن است مشکل از جای دیگری نشأت بگیرد. گاهی اوقات این مشکل می تواند با خرابی تاچ پد و کنترل پل، خراب شدن برد کنترل اصلی، فعال بودن قفل کودک و ریست نشدن ماشین ظرفشویی در ارتباط باشد. به همین خاطر بهتر است مشکل اصلی را پیدا کنید و هرچه سریع تر نسبت به تعمیر ماشین ظرفشویی خود اقدام نمایید. این مشکل می تواند تمامی قسمت های ظرفشویی را درگیر نماید.

نشتی آب در ماشین ظرفشویی

یکی دیگر از مشکلات رایج ماشین های ظرفشویی، نشت آب در دستگاه می باشد. در صورتی که با این مشکل مواجه شدید، به منظور تعمیر ماشین ظرفشویی خود می توانید اقدام به بررسی مواردی از قبیل چک نمودن شلنگ تخلیه آب، سلامت بست درب ظرفشویی، بررسی سلامت واشر درب و ساختار پمپ سیستم نمایید.

پاسخگویی به سوالات متداول شما

آخرین مقالات