لوگو سرویس از ما

تعمیر جاروبرقی در تهران

تعمیر جاروبرقی در تهران  یکی از خدماتی است که اکثر ما پایتخت نشینان به آن نیاز داریم. جاروبرقی یکی از پرکاربردترین دستگاه هایی است که در خانه از آن استفاد می شود. متاسفانه بسیاری از افراد از توجه به این دستگاه غافل می شوند و دیر یا زود با مشکلات و خرابی های آن مواجه می شوند. وقتی از کار می افتد تازه متوجه می شوید که تا چه اندازه باید مراقب آن می بودید. مایعات، شیشه شکسته و یا جارو کردن خاک و سنگ، مخرب ترین ذراتی هستند که به مرور موتور جاروبرقی را از کار می اندازند. 

اولی رطوبت و دیگری خاک که هر دو به طور قابل توجهی موتور جاروبرقی را دچار مشکل می کنند. در چنین شرایطی قطعاً شما به دنبال یک نمایندگی رسمی برای تعمیر جاروبرقی در تهران خواهید بود. توصیه ما به شما دریافت خدمات سرویس از ما است. سرویس از ما نماینده رسمی انواع لوازم خانگی و برندهای ایرانی و خارجی در سراسر تهران است. 

هزینه تعمیر جاروبرقی

برندهای تحت پوشش ما

از عیب یابی و تعمیر جاروبرقی در تهران چه می دانید؟

تعمیر جاروبرقی در تهران یکی از تعمیرات مهم به حساب می آید. تنها با فشار دادن یک دکمه در این وسیله می توان خانه و محل کار را به محیطی پاکیزه و تمیز تبدیل کرد. خانه را بدون جارو کردن خانه و هنگام ورود مهمانان تصور کرده اید؟ چقدر این صحنه می تواند برای شما عذاب آور باشد. به خصوص اگر قرار باشد مهمان ویژه ای پای به خای شما بگذارد. گذشته از این موارد آگاهی از مشکلات جاروبرقی و تعمیر جاروبرقی کاری بسیار تخصصی است که نیازمند تجربه و مهارت بالایی می باشد.

شما ممکن است با مشکلاتی از قبیل خاموش شدن، بوی سوختگی، کاهش مکش، ورود آب به داخل دستگاه، ایجاد سر و صدای زیاد و ناهنجار، جمع نشدن سیم و بیرون زدگی خاک مواجه شوید. هنگام مواجه شدن با چنین مشکلاتی می بایست هر چه سریع تر نسبت به تعمیر جاروبرقی خود اقدام نمایید. اغلب این مشکلات بسیار شایع و پرتکرار هستند و در بیشتر موارد بارها تکرار می شوند. میدانید عمر مفید یک جاروبرقی چقدر است و با استفاده مناسب تا چه اندازه می توانید آن را افزایش دهید؟ میانگین عمر مفید یک جاروبرقی چیزی حدود ۸ الی ۱۲ سال می باشد.اگر  خیلی مفید از آن استفاده کنید عمر مفید آن را به ۲۰ و یا حتی ۳۰ سال هم می توانید افزایش دهید. می پرسید چگونه؟ به این قسمت از ماجرا هم میرسیم.

انواع مشکلاتی که منجر به تعمیر جاروبرقی در تهران می شوند

برد جاروبرقی کار نمی کند!

یکی از مشکلاتی که منجر به تعمیر جاروبرقی در تهران می شود، از کار افتادن برد دستگاه است. برد دستگاه قسمت اصلی آن است که به عملکرد آن محوریت می دهد. یکی از دلایل خرابی و تعمیر برد جاربروقی نوسانات برق است. نوسان برق مخرب ترین عامل برای برد هر دستگاهی است. بالا رفتن ولتاژ و کاهش ولتاژ هر دو به مرور برد را از کار می اندازند و موجب ترکیدن خازن ها می شوند. عوامل دیگری مانند تعمیرات غلط و سیم کشی داخلی اشتباه نیز موجب از کار افتادن برد دستگاه می شوند. پس بهتر است تعمیرات این دستگاه را به کسی بسپارید که نماینده رسمی است و دانش و مهارت این کار را دارد. سرویس از ما نماینده رسمی تعمیر جاروبرقی در تهران است که این خدمات را برای سراسر پایتخت نشینان ارائه می دهد. 

چطور ثبت سفارش کنیم؟

۱.انتخاب سرویس مورد نظرتان

پس از پر کردن فرم درخواست خدمات و انتخاب سرویس، ما تمامی متخصص های موجود را به شما معرفی خواهیم کرد تا شما بهترین انتخاب خود را داشته باشید .

۲.ثبت سفارش

پس از ثبت سفارش متخصصان ما در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرن و در خدمت شما هستند .

مکش جاروبرقی ضعیف شده است!

یکی از مشکلات رایج که منجر به تعمیر جاروبرقی در تهران می شود، کاهش میزان مکش دستگاه است. بهتر است ابتدا فیلتر جاروبرقی را چک نمایید و مطمئن شوید که با خاک و گرد و غبار مسدود نشده باشد. اگر چنین باشد که فیلتر را باید تعویض کنید. فیلتر جاروبرقی را هر یک یا دو ماه تعویض کنید. این کار هزینه زیادی برای شما ندارد و به نوبه خود باعث افزایش عمر جاروبرقی می شود.

اگر با تعویض فیلتر نیز همچنان مشکل کاهش میزان مکش وجود داشت، می بایست لوله پارویی و خرطومی را بررسی کنید. این دو ممکن است با مو، گرد و غبار و حتی خاک مسدود شده باشند. برای برطرف کردن چنین مشکلی بهترین کار استفاده از یک سیم برای اطمینان از باز بودن هر یک از آنها است. در نهایت کیسه جاروبرقی را چک کنید. یک مسئله کاملاً ساده که با یک خالی کردن کیسه برطرف می شود. اگر همه این عوامل را بررسی کردید اما همچنان دستگاه مشکل داشت و مکش آن بهتر نشد، زمان آن رسیده که با تکنسین سرویس از ما تماس بگیرید. 

از کار افتادن موتور جاروبرقی

بهتر است بدانید که مهم ترین قطعه جاروبرقی موتور آن می باشد که ممکن است به دلیل استفاده طولانی مدت و نادرست دچار مشکل شود. در حقیقت کاهش قدرت موتور جاروبرقی می تواند به خراب بودن ذغال، کثیفی کلکتور، نیم سوز بودن موتور و خرابی یاطاقان ها ارتباط داشته باشد. مطمئناً تعویض و یا تعمیر هر یک از این قطعات کار هر کسی نیست. یک سرویس دوره ای در یک مکز تعمیر خوب می تواند به طور قابل توجهی این مشکل را رفع کند. 

برای تعمیر جاروبرقی در تهران می توانید به نمایندگی تعمیر لوازم خانگی سرویس از ما مراجعه کنید و دستگاه را برای تعمیر به متصدی تعمیرات تحویل دهید. در کوتاه ترین زمان ممکن دستگاه تعمیر خواهد شد و از روز اول هم بهتر جارو خواهد کرد. 

سر و صدای زیاد دستگاه

صدای ناهنجار از جاروبرقی می تواند ناشی از جارو کردن یک شی و یا شل شدن اجزای داخلی آن باشد. اگر صدا از موتور باشد که مسئله کاملاً خطرناک است و باید فوراً مورد بررسی قرار گیرد. این سروصداها گاهی همراه با جرقه است که نشاندهنده وارد  شدن فشار زیاد به موتور دستگاه است. بهتر است هر چه زودتر برای تعمیر جاروبرقی خود در تهران به مرکز سرویس از ما مراجعه کنید. چرا که این مشکل به مرور موجب سوختن موتور می شود. در نهایت هزینه سنگین خرید دستگاه جدید به دیگر هزینه های شما اضافه خواهد شد.

 

خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی

بیشترین میزان تعمیرات به تعمیر جاروبرقی در تهران به دلیل خاموش شدن ناگهانی دستگاه تعلق می گیرد. از آنجایی که بسیاری از خانمها در تهران شاغل هستند فرصت بررسی و رسیدگی مداوم به دستگاه را ندارند. تصور اینکه شما یک لیست کار چیده اید تا قبل از رسیدن مهمان ها که آنها را تمام کنید اما با جاروبرقی خاموش مواجه می شوید، بسیار سخت است. جاروبرقی خاموش یا جاروبرقی که در میانه جاروکشی خاموش می شود، مشکلی است که می توان در لحظه شما را به شدت نگران کند. برای اینکه بتوانید آن را برطرف کنید، نیاز به تخصص و دانش یک تکنسین و تعمیرکار خبره دارید. سرویس از ما نماینده رسمی تعمیر جاروبرقی در تهران است که می تواند این خدمات را به صورت حرفه ای به شما ارائه دهد. 

چرا باید تعمیر جاروبرقی در تهران را به سرویس از ما بسپاریم؟

اولین دلیل برای تعمیر جاروبرقی در تهران نزد سرویس از ما خدمات گسترده این نمایندگی است. منظور از خدمات گسترده این است که محدود به تعمیر یک برند نیست. شما می توانید هر برندی را اعم از ایرانی و خارجی نزد سرویس از ما تعمیر کنید. همچنین می توانید هر نوع دستگاهی را در این مرکز تعمیر کنید. بدون اینکه نگرانی محدودیت تعمیر لوازم خانگی را داشته باشید.

تعمیر جاروبرقی تهران تنها یکی از خدمات سرویس از ما است که در محل ارائه می شود. چون این دستگاه بسیار سبک است و مشتری می تواند آن را به کارگاه منتقل کند. مزیت دریافت این خدمات در سرویس از ما این است که دستگاه زیر نظر بهترین تکنسین ها تعمیر می شود. تکنسین هایی که تجربه و مهارت بالایی را پس از سالها فعالیت و گذراندن دروه های تخصصی تعمیرات بدست آورده اند. 

تعمیر جاروبرقی در تهران

پاسخگویی به سوالات متداول شما

آخرین مقالات