لوگو سرویس از ما

برای رفع کد خطا و ارورهای یخچال اسنوا چکار کنیم؟

برای رفع کد خطا و ارورهای یخچال اسنوا چکار کنیم؟ یکی از مشکلاتی که اکثر افراد با آن روبرو می شوند، ارورهایی هستند که روی نمایشگر یخچال و یا ساید بای ساید اسنوا ظاهر می شوند. از آنجایی که اکثر افراد از یخچال های اسنوا استقبال می کنند و این یخچال حضور پر رنگی در خانه های ایرانیان دارد، ما در این مطلب ارورهای آن را بررسی می کنیم. در این مطلب از تجربیات تکنسین های سرویس از ما بهره مند می شویم تا در رابطه با رفع ارورهای این یخچال شما را راهنمایی کنیم. سرویس از ما با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه تعمیر لوازم خانگی از جمله یخچال، ساید بای ساید، لباسشویی، ماشین ظرفشویی، جاروبرقی و ماکروفر فعالیت می کند. انواع برندها از جمله بوش، مابه، سامسونگ، اسنوا، ال جی، بکو، دوو، هیمالیا، امرسان و تمامی برندها را پشتیبانی می کند. شما هر نقطه از تهران که باشید، سرویس در کنار شماست.

رفع ارورهای یخچال اسنوا
علت هر کد خطای یخچال اسنوا چیست؟

ارورهای یخچال اسنوا – کد F

ارور F1 یخچال اسنوا

این کد خطا از ارورهای یخچال اسنوا زمانی ظاهر می شود که انجماد در فریزر دچار مشکل شده باشد. در مواردی مانند باز ماندن بیش از حد یخچال یا خرابی واشر دور در یخچال اسنوا، این خطاها ممکن است اتفاق بیافتد. برای حل این مشکل حضور کارشناس الزامی است.

ارور F2 یخچال اسنوا

این کد خطای یخچال اسنوا در زمان خرابی فریزر اتفاق می افتد. عمده دلیل آن به دلیل خرابی سنسور داخل فریزر است. تعویض سنسور در این موارد الزامی است.

ارور F3 یخچال اسنوا

این کد خطا در زمان خرابی یخچال اتفاق می افتد. عمده دلیل آن ناشی خرابی سنسور یخچال است.  بررسی سوکت سنسور یا تعویض سنسور در صورت مشاهده این خطا توصیه می شود. این کار باید توسط تکنسین خبره و کاربلد انجام شود.

ارور F4 یخچال اسنوا

این کد خطا در زمان خرابی سنسور دیفراست ظهر می شود. تعویض برد یا سنسور می تواند این مشکل را رفع کند.

ارور F5 یخچال اسنوا

این کد خطا از ارورهای یخچال اسنوا زمانی روی نمایشگر دیده می شود که عملکرد دیفراست مختل شده باشد. در صورت مشاهده این ارور بررسی وضعیت و عملکرد المنت در اولویت قرار می گیرد.

ارور F6 یخچال اسنوا

این کد خطا زمان خرابی آی سی حافظه رخ می دهد. آی سی نقش مهمی در برد یخچال دارد و زمان مشاهده این کد خطا تعویض آی سی و برد یخچال برای تعمیر یخچال در نظر گرفته می شود.

ارور F7 و F8 یخچال اسنوا

این کد خطای یخچال اسنوا زمانی روی نمایشگر یخچال اسنوا ظاهر می شود که فن فریزر یا یخچال خراب شده باشد.

ارورهای یخچال اسنوا کد FB و FA

کد  FA یکی دیگر از ارورهای یخچال اسنوا می باشد که هنگام خرابی المنت روی نمایشگر ظاهر می شود. در این صورت تعویض المنت روشی تضمینی برای تعمیر یخچال و رفع این مشکل است.

کد FB فقط زمانی روی پنل یخچال اسنوا ظاهر می شود که یکی از آی سی های برد آسیب دیده باشد. این ارور جدی است و حتما باید توسط تکنسین تعمیر شود.

ارورهای یخچال اسنوا – کد E

ارورE1

این کد خطا در زمان خرابی و قطع سنسور قالب یخ یخچال های ساید بای ساید ظاهر می شود و ضروری است که سنسور مورد ارزیابی قرار بگیرد.

ارورE9

این کد خطا مربوط به خرابی سیستم آبرسانی در یخچال است.

ارورET

این کد خطا در زمان خرابی قالب یخ می باشد.

ارورES

این کد خطای یخچال اسنوا در زمان خرابی میکرو سوئیچ ها اتفاق می افتد که برای رفع این مشکل قطعه باید عوض شود.

ارورEA

این کد خطا در زمان خرابی موتور یخ ساز روی نمایشگر ظاهر می شود و ضروری است که سنسور تعویض شود.

ارور یخچال اسنوا کد R

این کد خطا از ارورهای یخچال اسنوا شامل R1 و RT است. ارور R1 مربوط به سنسور یخچال است. این کد خطا در زمان قطع یا خرابی سنسور یخچال دیده می شود. کد RT نیز زمان قطع یا خرابی سنسور دمای محیط روی نمایشگر ظاهر می شود.

ارورهای یخچال اسنوا مدل ساید بای ساید

ارورD1

این کد خطا یا اروریخچال اسنوا مربوط بهخرابی و قطعی سنسور دیفراست می باشد.

ارورD2

این کد خطا در زمان خرابی و فعال شدن دیفراست دستی رخ می دهد. در صورت مشاهده این ارور فعالسازی قابلیت برفک زدایی دستی می تواند مشکل را رفع کند.

ارورDR

این کد خطا در زمان خرابی سوئیچ یخچال ظاهر می شود. بررسی اینکه آیا در به درستی بسته می شود یا خیر، می تواند به رفع این مشکل کمک کند.

ارورDF

این کد خطا در زمان خرابی سوئیچ فریزر ظاهر می شود.

ارورDH

در مواردی که درب یخچال برای زمان طولانی باز بماند، این ارور یخچال اسنوا ظاهر می شود. کاهش تعداد دفعات باز و بسته کردن درب یخچال می تواند در برطرف کردن این مشکل تاثیرگذار باشد.

ارورهای یخچال اسنوا مدل ۸۱۰

F1خطا هنگام سرد نشدن اواپراتور رخ می دهد.

F2- هنگام خرابی سنسور فریزر روی نمایشگر ظاهر می شود.

F3- خطا در هنگام خرابی سنسور یخچال رخ می دهد.

F4- خطا مربوط به خرابی سنسور اواپراتور فریزر است.

F5- خطا در هنگام خرابی سنسور اواپراتور یخچال رخ می دهد.

F6- خطا مربوط به خرابی سنسور محیطی است.

F7- ارور هنگام فن فریزر روی نمایشگر ظاهر می شود.

F8- خطا هنگام خرابی فن یخچال رخ می دهد.

F9- ارور مربوط به خرابی هیتر فریزر است.

FA- خطا در هنگام خرابی هیتر یخچال رخ می دهد.

FB- این ارور یخچال اسنوا هنگام خرابی آی سی نمایش داده می شود.

H1- خطا همربوط به میزان گاز یخچال است که برای رفع ان باید شارژ گاز انجام شود.

سوالاتت را برای رفع ارورهای یخچال اسنوا از من بپرس

کلام آخر در رابطه با ارورهای یخچال اسنوا

ارورهای یخچال اسنوا از جمله خطاهایی هستند که دارندگان یخچال اسنوا را درگیر می کنند. گاهی این ارورها تنها در حد یک کد خطا نیستند و مشکلاتی را از درون یخچال به شما گزارش می کنند. مشکلاتی مانند نشت گاز و یا کمبود گاز که باید زیر نظر متخصص بررسی و ارزیابی شوند. برای رفع هر یک از این کدهای خطا می بایست از یک فرد متخصص یا تکنسین کمک بگیرید. برای رفع هر یک از این ارورها می توانید با تکنسین های سرویس از ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت در محل حاضر شوند و مشکل را برطرف کنند.

لوگو سرویس از ما

سرویس از ما

سرویس از ما یکی از پیشکسوت های تعمیر لوازم خانگی می باشند. یکی از مجموعه های فعال در زمینه ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم خانگی با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در استان تهران می باشد. مهمترین اصل در این شرکت مشتری مداری و رضایت مندی مشتری ها می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا