لوگو سرویس از ما

راهنمای کد خطا و ارور ساید سامسونگ Hm34

راهنمای کد خطا و ارور ساید سامسونگ Hm34 یک راهنمای جامع است که انواع ارورها را در بر می گیرد. ارورهایی که گاهی شما را کلافه می کنند و نمی دانید برای برطرف کردن آنها باید چکار کنید. یخچال ساید سامسونگ مدل Hm34 یکی از جدیدترین مدلهای ساید است که توسط سامسونگ روانه بازار شده است. هر یخچال ساید از چند قسمت مهم مانند پنل، یخساز، فیلتر، موتور، نمایشگر و دیگر قسمت ها تشکیل شده است. اینجا می خواهیم مهمترین ارورها این مدل را به شما معرفی کنیم و روش رفع آنها را شرح دهیم.

ارور ساید سامسونگ Hm34
دلایل ارورهای ساید سامسونگ مدل Hm34 و روش های برطرف کردن آنها

معرفی انواع ارور ساید سامسونگ مدل Hm34

ارور چشمک زن ساید سامسونگ

اگر ارور ساید سامسونگ Hm34 به صورت چشمک زن به شما نشان داده شود، یعنی می خواهد توجه شما را به موضوعی جلب کند. اگر ساید ۸۸ ۸۸، ۸۵E، ۸۳E و ۸۶E را به صورت چشمک زن نشان میدهد، یعنی اتصال برق مشکل دارد.

احتمالاً پس از قطع برق، یخچال به درستی راه اندازی نشده است. به این ترتیب شما ارور چشمک زن ساید سامسونگ را روی نمایشگر مشاهده خواهید کرد. هر یک از این کدها مشکلی را بیان می کنند که در ادامه به مفهوم آنها اشاره خواهیم کرد.

۸۳E- تشخیص جریان غیر عادی کمپرسور

این خطا بدین معناست که جریان غیر طبیعی در کمپرسور وجود دارد. این جریان غیر طبیعی غالباً مربوط به نوسان برق است. برای کنترل نوسان برق و کاهش آسیب های آن به دستگاه از یک محافظ یا استابلایزر استفاده کنید.

۸۶E -خطای ولتاژ بیش از حد در کمپرسور

ممکن است موج برق مانند طوفان و رعد و برق رخ داده باشد. معمولاً موج برق تغییراتی در ولتاژ ایجاد می کند. تغییرات ولتاژ برق برای دستگاه شما یک مخرب به حساب می آیند. یک محافظ قوی مانع ورود ولتاژ نامناسب به ساید سامسونگ شما می شود.

۸۸ ۸۸–خطا در راه اندازی

این ارور ساید سامسونگ Hm34 پس از قطع و وصل شدن برق و در حین راه اندازی رخ می دهد. با یک خاموش و روشن کردن دستگاه می توانید مشکل را برطرف کنید. ممکن است کابل مشکل داشته باشد که نیاز به تعویض دارد. بهتر است این کار را به تکنسین های خبره سرویس از ما بسپارید.

برای برطرف کردن این ارور ساید سامسونگ Hm34 می بایست کابل برق را جدا کنید. سپس یک ساعت بعد، یخچال را روشن کنید. پس از اتصال یخچال به برق، ممکن است کد خطا ادامه پیدا کند و این نشان می دهد که مشکل جدی است.

ارور ۵e ساید سامسونگ

این ارور ساید سامسونگ Hm34 نشان دهنده این است که مشکلی برای شیلنگ پشت یخچال رخ داده است. این خطا ممکن است با کدهای ۵E، ۵C، E2 یا SE نیز مشاهده شود. وقتی با این خطا روبرو می شوید، یعنی اتفاقی برای لوله پشت یخچال که نقش انتقال آب به فیلتر و آبسردکن را دارد، افتاده است. مشکلاتی مانند پیچ خوردگی موجب مسدود شدن مسیر آب به داخل یخچال می شوند. بنابراین یخچال شروع به آلارم دادن می کند.

گاهی هم این ارور ساید سامسونگ Hm34 می تواند ناشی از خرابی سنسور دیفراست یا قطعی برق باشد.

ارور c یخچال سامسونگ

در یخچال های هوشمند گاهاً ممکن است با ارور c روبرو شوید. این ارور مربوط به سنسور دیفراست می باشد، یعنی سنسور دیفراست یخچال از کار افتاده است. وقتی سنسور دیفراست از کار می افتد، یخچال ساید برفک می زند. در صورتی که یخچال های ساید نباید برفک بزنند.

برطرف کردن این مشکل نیاز به تعویض سنسور دارد و این کار می بایست توسط متخصص یا تکنسین انجام شود. برای دریافت این خدمات می توانید با سرویس از ما تماس بگیرید.

ارور ۴۴c ساید سامسونگ

خطایی که ناشی از وجود مشکل برد اصلی و برد اینورتر است، c44 می باشد. این ارور ساید سامسونگ Hm34 گاهی با کد E44 نیز اعلام می شود. خطای c44 غالباً بر اثر بروز مشکل در برد و بر اثر نوسان برق رخ می دهد. برای برطرف کردن آن ممکن است نیاز به تعمیر و یا تعویض برد داشته باشید. برای پیشگیری از خرابی برد، بهتر است یک استابلایزر برای ساید سامسونگ خود تهیه کنید.

ارور pc ch در ساید سامسونگ

این ارور ساید سامسونگ Hm34 مربوط به اتصالات بین اجزای داخلی یخچال است. قسمت های اصلی ساید از طریق سیم کشی به یکدیگر متصل هستند. اگر این اتصالات قطع شوند، ارور PC CH یا PC ER روی نمایشگر ظاهر می شود. به عنوان مثال ممکن است اتصالات مربوط به درب ساید قطع شده باشند.

در پی آن یخچال به شما ارور ساید سامسونگ Hm34 را اعلام می کند تا متوجه قطع بودن اتصال شوید. اتصالات و سیم کشی ها زیر لولای یخچال قرار دارند. برطرف کردن این مشکل نیاز به حضور یک فرد خبره دارد. سرویس از ما با بهره گیری از تیم زبده و کارآزموده این مشکل را پس از حضور در محل، برطرف می کند.

ارور ۸۴c ساید سامسونگ خطرناک ترین ارور ساید سامسونگ Hm34

اگر این ارور ساید سامسونگ Hm34 روی نمایشگر ظاهر شد، یعنی در عملکرد کمپرسور یخچال مشکلی وجود دارد. این ارور را می توان جزو یکی از بدترین ارورهای ساید سامسونگ دانست. چرا که خبر از خرابی کمپرسور می دهد. زمانی که کمپرسور از کار می افتد، نیاز به تعویض دارد. تعمیر آن می تواند هزینه ای نزدیک به هزینه خرید داشته باشد. بنابراین به صرفه تر است شما آن را تعویض کنید. تعویض کمپرسور نیاز به وکیوم، شارژ گاز و تست دارد. این کار با استفاده از ابزار و توسط یک متخصص تعمیرات باید انجام شود.

ارور e23 ساید سامسونگ

این ارور ساید سامسونگ Hm34 به شما می گوید که مشکلی در عملکرد فن رخ داده است. برای رفع این ارور، فن و عملکرد آن باید بررسی شود. ممکن است گرد و غبار بر تیغه های فن نشسته باشد که با یک تمیزکاری برطرف می شود. در صورت خرابی فن، می بایست از یک تکنسین بخواهید آن را تعویض کند.

ارور e24 ساید سامسونگ

ارور e24 نشان دهنده بروز مشکل در سیستم یخ زدایی فریزر است. برای اینکه این ارور ساید سامسونگ Hm34 را رفع کنید، تمام مواد غذایی موجود در فریزر را خارج کنید. اولین کاری که باید انجام دهید، آب کردن یخ روی دیواره داخلی یخچال است. می توانید از سشوار و یا بخار آب استفاده کنید. پس از اینکه یخ به طور کامل آب شد، فریزر را ریست کنید. با نگه داشتن دو کلید Energy saver و Lighting یخچال ساید ریست می شود. در آخر دمای فریزر را روی ۲۱- درجه سانتیگراد تنظیم کنید و محتویات را به فریزر برگردانید.

ارور e25 و ارور e26 ساید سامسونگ

اگر هشدار e26 را روی نمایشگر ساید سامسونگ خود دیدید، نگران نشوید. این خطا مربوط به یخساز و دریچه آب است. برای رفع مشکل، یخساز را چک کنید که روشن باشد. سپس دمای فریزر را بررسی کنید، دما می بایست ۲۱- درجه سانتیگراد باشد.

گاهی کاهش دما باعث می شود آب در لوله ها یخ بزند. اگر با تغییر دما، این ارور برطرف نشد باید با یک تکنسین یا تعمیرکار تماس بگیرید. سعی کنید با افراد باتجربه و خبره تماس بگیرید. چرا که برطرف کردن این ارور ساید سامسونگ Hm34 به عیب یابی دقیق نیاز دارد. ممکن است مشکل با تعویض یخساز و یا تعویض لوله ها برطرف شود. برای دریافت این خدمات با سرویس از ما تماس بگیرید.

سوالات متداول


لوگو سرویس از ما

سرویس از ما

سرویس از ما یکی از پیشکسوت های تعمیر لوازم خانگی می باشند. یکی از مجموعه های فعال در زمینه ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم خانگی با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در استان تهران می باشد. مهمترین اصل در این شرکت مشتری مداری و رضایت مندی مشتری ها می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا